A következő időszak programjaiból

Kategória: Munkanapló Megjelent: 2022. április 30. szombat

Ma (szombaton) regionális katolikus karizmatikus találkozó, vasárnap Anyák napja (és az első vasárnapi szentségimádás egyházközségünkért), hétfőn hozzánk látogat John Sullivan, kedden kismamás Alfa, a szerdai élő adásban az imakérésekért fogunk imádkozni, következő szombaton Országos Szeretetláng Találkozó, és készülünk a következő kiállításra is...

- Ma (április 30. szombat) regionális katolikus karizmatikus találkozó Alcsútdobozon, amin mi is ott leszünk, és amire mindenkit szeretettel várunk: https://szeretetfoldje.hu/index.php/hirek-esemenyek/16761-az-isten-igeje-pedig-terjedt

- Minden hónap első vasárnapján egyházközségünkben szentségimádás tartunk az esti mise előtt (háromnegyed 5-től) egyházközségünkért, egyházunkért és hazánkért és mindannyiunkért - és persze most külön az édesanyákért is...

- Hétfő délután ellátogat hozzánk John Sullivan, a nemzetközi Szeretetláng mozgalom egyik vezetője, akivel interjút is készítünk, amit felteszünk a honlapunkra is.

- A kismamás Alfa-kurzus (amit anyukák szerveznek), eljutott a Szentlélek-hétvége programjáig, ezt több részletben, kedd délelőttönként tartják, és nagy örömömre én tartom ezeket az előadásokat...

- A szerda esti élő adásban az imakérésekért fogunk imádkozni, a kéréseket és szándékokat meg lehet írni már most a címünkre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. .

- Május 7. szombaton Budapesten lesz az Országos Szeretetláng Találkozó, amin szintén ott leszünk, a könyveinkkel együtt: https://szeretetfoldje.hu/index.php/szeretetlang/16737-orszagos-szeretetlang-talalkozo

- Május 9-én, kedden 18 órakor pedig nyílik Torma Katalin festő kiállítása a közösségi házunkban...

Imáitokat kérve és mindannyiótokért imádkozva: Sipos Gyula

You have no rights to post comments